Płatności SMS

Wprowadź płatności

Masz serwis internetowy lub portal na których chciałbyś wprowadzić płatności SMS Premium rate aby zacząć monetyzować ruch na swojej stronie internetowej ? Nic prostszego. Dzięki płatności mobilnej sms premium rate w prosty sposób może zacząć zarabiać na swojej stronie sprzedająć dostęp do płatnych treści, aplikacji i wielu innych rozwiązań jakie Cię interesują.

Wdrożenie

Wdrożenie systemu płatności sms premium jest bardzo proste i nie wymaga przechodzenia przez utrudnione procedury. Dostępne stawki zawierają się w szerokim wachlarzu cenowym od 1 zł netto aż do 25 zł netto

Premium Rate

Płatności SMS Premium Rate to szybki sposób aby zmonetyzować ruch na Twojej stronie internetowej

Konto partnera

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w kwestii obsługi płatności sms na Swojej stronie internetowej lub portalu. Uruchomienie usługi trwa nie dłużej niż 1 dzień roboczy.

Rejestracja konta partnera w naszym serwisie jest bardzo prosta i nie wiąże się z długimi procesami weryfikacyjnymi.

Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania współpracy tylko z wybranymi partnerami kórzy będą przestrzegać zasad i regulaminów promowania usług sms premium nie wprowadzając użytkowników w bład w kwestii prezentacji ceny i innych wytycznych dotyczących etyki.

Zamów darmową
ofertę

Wystarczy wypełnić
formularz obok
aby otrzymać ofertę

Budżet miesięczny: (ustaw suwakiem )