Pozycjonowanie stron internetowych www

Analiza strony

Jako pierwszy krok w procesie pozycjonowania Państwa strony WWW (Search Engine Optimization) stawiamy na jej analizę. Pozwala ona na ocenę potencjału witryny oraz identyfikuje parametry odpowiadające za pozycję w wynikach wyszukiwania przeglądarki.

zapytaj o ofertę

Optymalizacja strony

Następnie dokonujemy profesjonalnej optymalizacji SEO Państwa strony WWW, aby poprawić jej wyniki rankingowe w przeglądarkach Google i Bing. Wykorzystując słowa i frazy kluczowe wpływa ona na podniesienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

zapytaj o ofertę

Linkbuilding i pomiar

W ostatnim kroku skupiamy się na pozyskaniu wartościowych odnośników do pozycjonowanej strony WWW w postaci linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz na regularnym pomiarze efektów podejmowanych działań.

zapytaj o ofertę

Niezależnie od tego, czy pozycjonujesz swoją stronę WWW po raz pierwszy czy też miałeś już do czynienia z firmami, które zamieszczały marnej jakości treści nie przynoszące pożądanych efektów, które przysyłały Ci faktury, pomimo niespełnienia warunków, jakie wcześniej proponowały podczas przedstawiania swojej oferty. Jeśli boisz się ryzykować utraty pieniędzy, oferta Adconnect.pl jest skierowana właśnie do Ciebie!

Firma Adconnect.pl oferuje innowacyjne rozwiązania w pozycjonowaniu stron WWW firm prowadzących działalność w różnych branżach. Nieustannie śledzimy aktualne trendy i wprowadzane zmiany w algorytmach przeglądarek Google i Bing, aby oferować naszym Klientom usługi wysokiej jakości. Ponadto prowadzimy również kampanie Google AdWords i zajmujemy się Content Marketingiem (marketing szeptany), żeby zapewnić naszym Klientom wyższe pozycje w rankingu.

W przeciwieństwie do konkurencji pozycjonującej strony, nie wiążemy naszych Klientów umowami czasowymi - możesz zakończyć współpracę w dogodnym dla Ciebie momencie. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań popartych wieloletnim doświadczeniem na rynku optymalizacji SEO i pozycjonowania oraz nieustanną chęcią rozwoju w celu zaproponowania jeszcze lepszych rozwiązań naszym Klientom. Naszą ofertę poszerzamy o nowe strategie, działamy w licznych obszarach, nie ograniczając się jedynie do samej optymalizacji SEO i pozycjonowania w przeglądarkach Google i Bing - budujemy linkowanie wewnętrzne i do zewnętrznych stron, tworzymy wizytówki stron z podstronami w celach prowadzenia kampanii Google AdWords, które otaczamy stałą opieką monitorując regularnie Twoją pozycję w rankingach, a także prowadzimy działania w zakresie marketingu szeptanego oferując artykuły sponsorowane publikowane na wartościowych blogach, serwisach i portalach internetowych.

Dzięki stałemu monitorowaniu efektów podejmowanych przez nas działań, masz pewność, że otrzymujesz usługi wysokiej jakości. Ponadto po podpisaniu umowy nie pozostawiamy Klienta - zapewniamy stały kontakt w celu proponowania nowych rozwiązań, które mają na celu poprawę wyników Twojej strony WWW.

W Polsce miesięcznie z samej tylko wyszukiwarki Google korzysta ponad 20 milionów internautów. Możliwości jakie daje pozycjonowanie przedsiębiorcom są więc ogromne. Efektywna obecność w sieci jest dzisiaj niemal obowiązkiem firmy, która chce się rozwijać i generować wyższe przychody.

Aby rozpocząć z nami współpracę w tym zakresie wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się poniżej. Na podstawie określonego miesięcznego budżetu przedstawimy kompleksowe rozwiązania dopasowane do Twojej firmy i profilu jej działalności.
Zoptymalizowana pod wybrane przez Ciebie słowa kluczowe witryna stanie się Twoją wizytówką w sieci, pozwalając na efektywne pozyskiwanie nowych klientów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza, aby zlecić nam pozycjonowanie i monitorowanie Twojej strony WWW. Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez zakładkę "Kontakt". Nasi przedstawiciele udzielą Ci szczegółowych informacji dbając o zadowolenie naszych Klientów.

Zamów darmową
ofertę

Wystarczy wypełnić
formularz obok
aby otrzymać ofertę

Budżet miesięczny: (ustaw suwakiem )