X

Firma Adconnect Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest właścicielem marki Adconnect.pl która bazując na doświadczeniach stworzyła kompleksowe narzędzie marketingowe umożliwiające najtańszą metodę dotarcia do nowych klientów Twojej firmy.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy utworzenie dla naszych klientów dedykowanej strony z ofertą firmy na naszej domenie przy czym nasza oferta nie może być porównywany z ofertami konkurencji która zazwyczaj oferuje proste wpisy niezoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Jako firma działająca w szerokim zakresie przygotowaliśmy dla naszych Klientów oferty w której to Klienci sami określają budżet miesięczny jaki chcą przeznaczyć na promocję swojej firmy w Adconnect.pl, a nasi specjaliści przygotują optymalny plan marketingowy aby wskazany budżet przemienić w jak największą ilość nowych klientów.

Wpisy Klientów zamieszczane na naszej stronie będą dodatkowo promowane poprzez usługę pozycjonowania z możliwością wspierania działań kampaniami Google Adwords.

Dodatkowo część budżetu miesięcznego będzie przeznaczona na takie działania jak Buzz Marketing (Marketing Szeptany) czyli wpisy na formach oraz blokach a także na zakup artykułów sponsorowanych czyli Content Marketing.

Dla zainteresowanych firm jesteśmy w stanie obsługiwać płatności sms jak i również usługi Direct Billing co jest nowością w Polsce. Każda firma dla której obsługujemy płatności otrzyma również support w postaci obsługi reklamacji sms.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą naszej firmy i zapraszamy do kontaktu