Kreator CV - Darmowy wzór i szablon CV w PDF i WORD

Średnia ocena (Brak ocen)

Tworzenie CV  


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
ul. Ciołka

www: adconnect.pl/kreator-cv

Godziny otwarcia: Teraz otwarte

 • Poniedziałek
  1:00 do 23:00
 • Wtorek
  1:00 do 23:00
 • Środa
  1:00 do 23:00
 • Czwartek
  1:00 do 23:00
 • Piątek
  1:00 do 23:00
 • Sobota
  1:00 do 23:00
 • Niedziela
  1:00 do 23:00
Udostępnij

Kreator CV umożliwi Ci stworzenie profesjonalnego dokumentu w pliku Word lub PDF. Jeśli szukasz pracy i chcesz przygotować profesjonalne CV które z dumą możesz wysłać do pracodawcy. Zapraszamy do zarejestrowania konto i utworzenia Swojego pierwszego profesjonalnego CV

Akceptowane formy płatności:

Kreator CV – Zdobądź wymarzoną pracę z Adconnect

Poszukujesz pracy, która spełni Twoje oczekiwania, ale jak dotąd kończy się jedynie na wysyłaniu wielu CV i braku informacji zwrotnej? Chciałbyś stworzyć życiorys zawodowy, który przyciągnie uwagę rekrutera, a tym samym zwiększy Twoją szansę na zatrudnienie? Dzięki kreatorowi CV to możliwe – stworzysz w nim przejrzysty życiorys zawodowy, szybko wykonasz poszczególne sekcje oraz zapiszesz je w dwóch formatach – Word i PDF.

Dzięki gotowym szablonom CV, stworzysz prosto swój profil zawodowy w kilku wersjach, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, który będziesz mógł poświęcić przeszukiwaniu kolejnych portali z ogłoszeniami o pracę, aplikować na wybrane stanowiska i chodzić na więcej rozmów kwalifikacyjnych. Ponadto w naszym kreatorze znajdziesz wzory CV, które pomogą Ci na poszczególnych przykładach stworzyć własny profil zawodowy w kilku wersjach, dostosowany do stanowisk, na które chcesz aplikować.

Dlaczego szablony CV mogą pomóc znaleźć zatrudnienie?

Chociaż w pierwszej chwili nasuwa się myśl, że gotowe szablony w kreatorze CV są mało oryginalne, należy zwrócić uwagę na to, że są przygotowane przez specjalistów, którzy wiedzą, na jakie elementy życiorysu zawodowego zwracają uwagę pracodawcy i rekruterzy. Dzięki temu, szablony CV zostały skonstruowane w taki sposób, aby wyróżnić przygotowany w nim dokument na tle aplikacji innych kandydatów, dzięki czemu rosną szansę na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Dodatkowo, przygotowany w gotowym szablonie dokument wygląda profesjonalnie, dzięki estetycznie rozmieszczonym sekcjom oraz sprawia, że Curriculum Vitae staje się przejrzyste i czytelne. W przygotowaniu profesjonalnie wyglądającego życiorysu zawodowego na dane stanowisko mogą pomóc również przykładowe wzory CV.

Dlaczego warto przygotować CV w kreatorze?

Kreator CV jest przede wszystkim darmowy – bezpłatnie przygotujesz w nim profesjonalny i przejrzysty dokument, który wyróżni Cię spośród pozostałych kandydatów. Dzięki gotowym wzorom CV i naszym poradnikom zawrzesz w nim najważniejsze informacje, dzięki którym zaprezentujesz potencjalnemu pracodawcy swój profesjonalizm. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz – dlatego stwórz w naszym darmowym kreatorze CV dokument, dzięki któremu stworzysz pozytywny wizerunek i zapadniesz w pamięć rekruterowi.

W kreatorze zapiszesz utworzony dokument w dwóch wersjach – w pliku programu Word oraz w PDF, co może znacząco wpłynąć na wygodę pracodawcy. Jeśli będzie potrzebował przekopiować Twoje dane teleadresowe do systemu, pomoże mu w tym format doc. Z kolei dzięki PDF będzie mógł wydrukować Twoje CV bez żadnych przesunięć treści, przez co będzie dobrze wyglądało podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a zawarte w nim informacje będą czytelne.

Zadbaj o swoją przyszłość zawodową

Profesjonalne CV to nie tylko szansa na bycie zauważonym. Kandydaci, których życiorys zawodowy wypada znacznie lepiej na tle konkurencji mają również szansę na to, że pracodawca zaproponuje im wyższe wynagrodzenie. Dlatego też stwórz w naszym darmowym kreatorze CV, które będzie świadczyło o Twoim profesjonalizmie i pomoże Ci w zdobyciu lepszego zatrudnienia, zgodnego z Twoimi aspiracjami zawodowymi. Nie zwlekaj i zadbaj o swoją przyszłość zawodową z darmową aplikacją Adconnect.

Inne firmy: