Kampanie Adwords

Reklama Google

Reklama Google Adwords to najszybszy sposób na dotarcie do nowych klientów Twojej firmy. W przeciwieństwie do pozycjonowania efekty kampanii są natychmiastowe dzięki czemu możesz zacząć zarabiać z dnia na dzień.

Obsługa

Aby rozpocząć reklamę w wyszukiwarce Google należy stworzyć kampanie czym oczywiście zajmą się nasi specjaliści. Oprócz samego stworzenia kampanii w celu zmaksymalizowania efektów działań należy ciągle ją optymalizować aby przyczynić się do wzrostu efektywności jej działań.

Szybka Realizacja

Kampania zostania przygotowana od razu po przysłaniu nam przygotowanego formularza zlecenie. Nasi specjaliści zadbają o obsługę kampanii na najzywszym poziomie. Wyprzedź swoją konkurencję już dziś. Efekty kampanii Google Adwords zobaczysz już w ciągu kilku godzin od jej uruchomienia

Jak wygląda opłata
za utworzenie i prowadzanie
kampanii przez nasza firmę ?

Przy budżetach do kwoty 1000 zł miesięcznie pobierana jest dodatkowa prowizja w wysokości 30% od wartości kwoty doładowania.

Jeśli chce wydawać na reklamę 1000 zł miesięcznie to całość miesięcznej inwestycji wyniesie 1300 zł wraz z naszą prowizją. Przy budżetach powyżej 1000 zł prowizja wynosi tylko 20%. W ramach naszej prowizji zawarte jest utworzenie, prowadzanie i stała optymalizacja Twojej kampanii reklamowej Google Adwords. Dlaczego wymaga ona stałej opieki ?

W wyszukiwarce pojawia się coraz to nowa konkurencja z Twojej branży. Naszym zadaniem jest po pierwsze pojawiać się wyżej niż ona bez potrzeby zbędnego inwestowania większych środków oraz dbanie o to aby stopień konwersji z kampanii był jak na najwyższym poziomie. Zapraszamy do wypełnienia formularze dostępnego na naszej stronie. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w ciągu kilku godzin.

Zamów darmową
ofertę

Wystarczy wypełnić
formularz obok
aby otrzymać ofertę

Budżet miesięczny: (ustaw suwakiem )