Dodatkowa
strona

Stworzymy dla Ciebie dedykowaną stronę internetową zoptymalizowaną dla wyszukiwarek Google i Bing. Porozmawiajmy o Twojej firmie, ustalmy frazy kluczowe na jakie chcesz być wyszukiwany w Google . Podstrona będzie przekierowywać klientów na Twoją własną stronę internetową.

Własna sieć
reklamowa

Utworzymy dla Ciebie kampanie reklamową w naszej prywatnej sieci reklamowej składającej się z ponad 70 portali, blogów i stron internetowych. Poprzez emisje reklam dotrzesz do ponad 2 mln użytkowników każdego miesiąca. Ponownie potencjalni klienci trafia na Twoja stronę internetową.

Pozyskiwanie
klientów

W ramach określonego budżetu będziemy dostarczać Twojej firmie wartościowe wejścia klientów na stronę internetową. W przypadku pozyskania większej od zakładanej liczby odwiedzin nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat więc masz pełną kontrolę nad budżetem reklamowym.

Zyski Twojej
firmy

W panelu stale nadzorujesz efekty naszych działań mając dostęp do takich statystyk jak ilość odwiedzin a ruch pochodzący z naszej sieci reklamowej czy domeny Adconnect możesz śledzić w takich narzędziach jak Google Analytics lub innych rozwiązaniach dostarczających statystyki.

Dowiedz się więcej