Katalog firm AdConnect sp. z o.o. sp. k.

Kompleksowa reklama firmy w Google I Adconnect.pl

Średnia ocena (4.8)

AdConnect sp. z o.o. sp. k.  


01-402 Warszawa
woj. Mazowieckie
ul. Ciołka 12/428

Pokaż numer

www: https://adconnect.pl/

Godziny otwarcia: Teraz zamknięte

 • Poniedziałek
  9:00 do 17:00
 • Wtorek
  9:00 do 17:00
 • Środa
  9:00 do 17:00
 • Czwartek
  9:00 do 17:00
 • Piątek
  9:00 do 17:00
 • Zamknięte
 • Zamknięte
Udostępnij

Pozwól odnaleźć się klientom i zacznij korzystać z pełni możliwości jakie internet daje przedsiębiorcom. Reklamy internetowe Google i skuteczny e-marketing pozwoli zoptymalizować obecność Twojej firmy w internecie. Adconnect.pl zagwarantuje Ci usługi marketingu internetowego na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Skorzystaj z oferty i zadbaj o rozwój swojej firmy już dziś!

Akceptowane formy płatności:

Reklama internetowa Google – Kompleksowa reklama nowej firmy

 

Czy zastanawiałeś się jak reklamować firmę w internecie? Szukasz rozwiązania pozwalającego rozwijać się Twojej nowo powstałej firmie? Interesuje Cię możliwość dalszego rozwoju swojego dotychczasowego biznesu? Obecnie większość firm korzysta z możliwości jakie daje internet, w szczególności reklamy internetowe w Google.

Interaktywny charakter e-marketingu oraz efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach przynoszą przedsiębiorcom wymierne korzyści oraz przyciągają nowych klientów i użytkowników. Najnowocześniejsze rozwiązania  w tym zakresie świadczy Adconnect.pl, który stworzy rozbudowany wpis dotyczący Twojej firmy i zoptymalizuje go pod kątem najpopularniejszych wyszukiwarek jak Google czy Bing. Dedykowana podstrona sprawi także, że Twoja firma będzie wyświetlana wyżej w wynikach wyszukiwania.

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie

Firma gwarantuje także brak ukrytych kosztów. W praktyce oznacza to, że sam planujesz miesięczny budżet, który jest nieprzekraczalny. W oparciu o niego, firma przygotuje zoptymalizowaną i indywidualną strategie marketingową dla Twojej strony, dbając o  skuteczny e-marketing.

Podstrona Twojego przedsiębiorstwa zawierać będzie również odnośnik do formularza kontaktowego, dzięki któremu klienci będą mogli kontaktować się bezpośrednio z Tobą. Adconnect.pl daje także możliwość śledzenia pomiaru skuteczności kampanii oraz monitorowania statystyk odwiedzin. Firma łączy wszystkie wymienione wyżej usługi z profesjonalną jakością i przystępnymi cenami.

Odwiedź również nasz BLOG

Opinie o firmie:

Jestem zadowolony z prowadzonych usług. Za niewielką cenę moja firma ma możliwość reklamy i rozwoju w internecie.

Ireneusz, 44 lata, Kielce

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu w Olsztynie. Niedawno otworzyłam działalność tłumacza w swoim rodzinnym mieście. Adconnect pozwala mi na zdobywanie nowych klientów oraz budowę własnej marki.

Anna, 25 lat, Komorniki

Prowadzę sporą firmę ogrodniczą. Dzięki adconnect kontaktuje się ze mną więcej klientów. Moje usługi zyskały w końcu popyt na zadowalającym mnie poziomie.

Stanisław, 53 lata, Legnica

Firmę adconnect poleciła mi znajoma. Prowadzę własny salon kosmetyczny, a sama nie prowadziłam do tej pory żadnej reklamy internetowej. Dzięki adconnect moje reklamy są obecne w sieci, a ja nie muszę się martwić o dodatkową promocję.

Anna, 47 lat, Mońki

Prowadzę niewielką własną działalność i zdecydowałem się na współpracę z firmą adconnect.pl., z której jestem bardzo zadowolony. Strona w serwisie pozwoliła mi na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie przychodów.

Krystian, 29 lat, Puławy